Inbankist
Kirega tehtud uue ajastu pank.

Inbankist

Inbank on Eesti juurtega pank, mis tegutseb nii Eestis kui ka lähiriikides, pakkudes tarbijafinantseerimise ja hoiustamise tooteid. Tahame nutikate digilahenduste abil viia oma tooted just sinna, kus klient neid vajab. Tänaseks on Inbankil ligi 550 000 aktiivset kliendilepingut neljas riigis.

Inbanki missioon

Aitame oma partneritel müüa rohkem, lihtsustades ostuprotsessi ja tehes finantseerimise klientide jaoks paremini kättesaadavaks.

Inbanki väärtused

Inbanki väärtusteks on olla meile ainuomasel viisil tegus, nutikas ja avatud.

Tegus

Tegus

Me oleme hingelt tegutsejad ja otsime alati uusi võimalusi. Oleme järjepidevad ja tulemustele orienteeritud ning võtame tagasilööke õppetundidena.

Nutikas

Nutikas

Me väärtustame iseseisvat mõtlemist ja ei karda mugavustsoonist välja astuda. Hindame kõrgelt professionaalsust, oleme põhjalikud ja otsime praktilisi lahendusi.

Avatud

Avatud

Meie spetsialistide meeskonnas on iga liige oluline. Meie jaoks on au sees arvamuste mitmekesisus, intellektuaalne arutelu ja koostöö.

Rahvusvahelisus

Inbanki strateegia alustalaks on laieneda hoiuse- ja tarbijafinantseerimise toodetega uutele Euroopa turgudele. Tänaseks tegutseb Inbank Eestis, Lätis, Leedus ja Poolas ning lisaks kaasame hoiuseid Saksamaalt, Austriast ja Hollandist.

Vaata Inbanki kontorite asukohti siit

Eesti

Krediidiportfell: 133 miljonit eurot

Hoiuseportfell: 325 miljonit eurot

Töötajaid: 102

Andmed on esitatud 07.11.2019 seisuga.

Läti

Krediidiportfell: 39,8 miljonit eurot

Töötajaid: 23

Andmed on esitatud 07.11.2019 seisuga.

Leedu

Krediidiportfell: 66,4 miljonit eurot

Töötajaid: 58

Andmed on esitatud 07.11.2019 seisuga.

Poola

Krediidiportfell: 12,2 miljonit eurot

Hoiuseportfell: 17,3 miljonit eurot

Töötajaid: 17

Andmed on esitatud 07.11.2019 seisuga.

Saksamaa

Hoiuseportfell: 144,8 miljonit eurot

Andmed on esitatud 07.11.2019 seisuga.

Austria

Hoiuseportfell: 3,8 miljonit eurot

Andmed on esitatud 07.11.2019 seisuga.

Holland

Hoiused kaasatud alates 07.03.2019

Andmed on esitatud 07.11.2019 seisuga.

Inbanki lugu

Inbank kasvas välja 2011. aastal alguse saanud finantstehnoloogiaettevõttest Cofi, mis tõi turule innovaatilise järelmaksu lahenduse. Aastatel 2011-2015 tõusis Cofi järelmaks startupist turuliidriks. Tänaseks on Inbanki järelmaksul üle 300 partnerkaupmehe.

2015. aastal väljastas Finantsinspektsioon Cofile pangalitsentsi ning võtsime kasutusele nime Inbank.

Pangalitsentsi saamise järel on Inbank toonud turule mitmeid uusi finantsteenused. Meie tootevalikusse kuuluvad pankadest parima intressiga hoiused, väikelaen, autolaen, auto24 laen ja auto24 liising. Lisaks teeme koostööd paljude kaupmeestega üle Eesti, pakkudes kiiret ja mugavat järelmaksulahendust nii oma partnerite kauplustes kui ka e-poodides.

2016. aastal sai Inbankist börsiettevõte. Emiteerisime 2016. aasta septembris kiire rahvusvahelise kasvu toetamiseks võlakirju, mis on noteeritud Nasdaq Tallinna börsil.

Koostöövõimalused

Otsime ettevõtjaid, kellel on põnevad ideed finantstehnoloogia, maksete ja turunduse valdkonnas. Otsime võimalusi, et koostöös tuua turule uusi ja innovaatilisi tooteid. Kui jagad meie väärtusi ja Sul on põnev mõte koostööks, siis võta meiega ühendust.

Jan Andresoo

Inbanki asutaja, juhatuse esimees

Pakkumised talendile

Inbank ootab oma meeskonda isiksusi, kes tahavad teha uutmoodi panka. Kui otsid väljakutset ning oled pädev finantssektoris või info- ja kommunikatsioonitehnoloogias, siis kirjuta cv@inbank.ee.

Vabad töökohad
Pakkumised talendile