EN

Maksekeskus
Slice

Maksekeskuse makseviiside hulka lisandub Slice

Slice võimaldab kliendil sooritada ostu kohe ning tasuda selle eest kolmes võrdses osas hiljem.

Slice võimendab Sinu veebipoe müüki:

  • Kaupmehele 100% riskivaba – ka siis, kui kliendid tasuvad oma ostude eest osamaksetega, saad Sina raha kätte täies ulatuses järgneval tööpäeval
  • Suurem keskmine ost, kuna klient ei pea kohe maksma ja tasub kauba eest osade kaupa
  • Vähem poolelijäävaid oste, kõrgem konversioon
  • Rohkem kordusoste ja tagasipöörduvaid kliente

Uudne makseviis

Inbanki pakutav uus makseviis Slice võimaldab Sinu e-poe klientidel sooritada ostu kohe ning tasuda selle eest ajapikku kolmes võrdses osas. Kliendi jaoks teeb makseviisi eriti mugavaks intressi ja muude lisatasude puudumine – tema ostukorvi maksumus jagatakse kolmeks võrdseks osaks ja Slice’i kasutamine ei too talle kaasa mingeid lisakulusid. Kaupmees saab aga kogu ostusumma kohe kätte.

Tagastused ei ole probleem

Slice’iga tehtud ostude tagastamine on sama lihtne kui teiste maksemeetodite puhul. Kaupmees vormistab tagastuse e-poe haldusliideses ja edasise eest hoolitsevad juba Inbank ja Maksekeskus. Täiendavat koormust kaupmehele ei teki.

Slice on kliendile sujuv ja kiire

Klient esitab vaid oma kontaktandmed ning tuvastab end elektrooniliselt. Tänu läbimõeldud kasutajakogemusele ei taju klient kaupmehe keskkonnast kaugele jäämist. Slice’iga tasumine on sama kiire kui teiste populaarsete makseviiside kasutamine.

Slice on turvaline ja kiire. Makseviisi pakub Inbank AS.