Kõige kiirem autolaen pangalt.

 • Vastus laenutaotlusele vähem kui minutiga
 • Sissemakset ja kaskokindlustust pole vaja
 • Väga hea intressimäär - alates 8,9% aastas
 • Usaldusväärne pangalaen Inbankilt

SUMMA

0.00 €
0.00 €

PERIOOD

application.inputs.data.months.undefined
application.inputs.data.months.undefined

KUUMAKSE

0.00 €

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest. Personaalse pakkumise saamiseks esitage palun taotlus.

Soovite osta sõidukit ja tasuda selle eest osade kaupa?

auto24 laenuga saate tagatiseta laenu kuni 15 000 eurot auto, moto- või veetehnika ostmiseks.

auto24.steps.title

 • Valige välja sobiv sõiduk.

  Sõidukit valima
 • Täitke laenutaotlus.

  Logige sisse ID-kaardi, Smart-ID või mobiil-ID abil. Laenu taotlemisel küsime Teilt isiku- ja kontaktandmeid ning muud vajalikku infot personaalse laenuotsuse tegemiseks.

  Esita taotlus
 • Sõlmige leping.

  Positiivse laenuotsuse korral saate laenulepingu allkirjastada koheselt ID-kaardi, Smart-ID või mobiil-ID abil. Digiallkirja andmiseks peate teadma ka oma PIN2-koodi. Lepingut on võimalik sõlmida ka Inbanki kontoris.

  Sõlmin lepingu
 • Kanname Teile raha, Teie ostate sõiduki.

  Kanname laenusumma pärast lepingu sõlmimist Teie kontole hiljemalt ühe tööpäeva jooksul. Kui Te ei ole juba Inbanki poolt tuvastatud klient, on lepingu jõustumiseks vajalik tuvastada end veebikaamera kaudu Veriffis või Omniva või Inbanki kontoris, mille saate valida enne lepingu allkirjastamist. Väljavalitud sõiduki saate seejärel osta otse sõiduki müüjalt.

Miks valida auto24 laen?

 1. Kõige kiirem laen sõiduki ostuks. auto24 laenu taotlusele saate vastuse vähem kui minutiga. Raha kanname 1 tööpäeva jooksul lepingu sõlmimisest.
 2. Sõiduki ostuks annab laenu Inbank. auto24 laenu koostööpartnerid on panganduse professionaalid.
 3. Saate ise otsustada, kas Teie sõiduk vajab kaskokindlustust. auto24 laenuga pole kaskokindlustus kohustuslik.
 4. Sissemakset pole vaja. Anname Teile tagatiseta laenu 300 kuni 15 000 eurot ja vajadusel ka kogu sõiduki maksumuse ulatuses.
 5. Teie olete auto omanik. Ostetav auto saab olema Teie nimel ning täiesti Teie oma.
 6. Head laenutingimused. Soodne intress alates 8,9% ning läbipaistev hinnakiri.

auto24.termsAndConditions.title

Läbipaistvad laenukulud

 1. Soodne intressimäär 8,9% kuni 20,9% sõltuvalt Teile pakutavatest tingimustest.
 2. Lepingutasu 2% laenusummast, minimaalselt 95 eurot.
 3. Lepingu haldustasu 2,50 EUR kuus, mis sisaldub kuumakses.

Nõuded taotlejale

 1. Vähemalt 21-aastane Eesti kodanik või elamisloaga isik.
 2. Igakuine sissetulek alates 280 eurost.
 3. Korrektne maksekäitumine.

Maksimaalne laenusumma sõltub taotleja igakuisest sissetulekust ja kohustustest. Maksegraafik koostatakse annuiteedi põhimõttel (st igakuised osamaksed on kogu laenuperioodile jaotunud võrdselt). Tähtajalise elamisloa korral saame laenulepingu sõlmida maksimaalselt elamisloa kehtivuse lõppemiseni.

Isikusamasuse tuvastamine

Laenulepingu sõlmimisel pakutakse Teile valikuid isikusamasuse tuvastamiseks: Veriff, Inbanki kontor ja Omniva kontor. Kui Te ei ole eelnevalt Inbanki poolt tuvastatud klient ja Te ei ole varasemalt Inbankiga ühtegi lepingut sõlminud, peate end tuvastama veebikaamera kaudu Veriffis või Inbanki või Omniva kontoris. Kui Te ei ole eelnevalt Inbanki poolt tuvastatud klient ja Teil on Inbankiga varasemalt olnud leping, peate end tuvastama Inbanki või Omniva kontoris. Isikutuvastuse käigus läheb Teil vaja isikut tõendavat dokumenti (ID-kaart, pass või elamisloakaart). Vaadake täpsemalt Inbanki ja Omniva kontorite asukohti. Laenusumma makstakse välja ühe tööpäeva jooksul pärast isikusamasuse tuvastamist.

Laenu ennetähtaegne tagastamine

Saate laenu igal ajahetkel osaliselt või täielikult ennetähtaegselt tagastada. Selleks esitage meile vastavasisuline sooviavaldus, mille põhjal saame Teile öelda täpse summa, mis tasuda jääb. Ennetähtaegse lõpetamise tasu on:

 • 0,5% tagastatavalt summalt – kui tagastamise hetkel on lepingu lõppemiseni jäänud vähem kui 1 aasta.
 • 1% tagastatavalt summalt – kui tagastamise hetkel on lepingu lõppemiseni jäänud rohkem kui 1 aasta.

Korduma kippuvad küsimused

Kui kiirelt saabub vastus laenutaotlusele?

Nii kodulehel kui pangakontoris esitatud taotlusele saate vastuse koheselt. Positiivse vastuse korral saate koheselt sõlmida ka laenulepingu.

Kui me ei saa Teile kohe laenuotsust teha, palume Teil esitada ka digitaalselt kinnitatud konto väljavõtte, misjärel anname vastuse Teie laenutaotlusele ühe tööpäeva jooksul. Konto väljavõte peab sisaldama infot Teie sissetulekute ja kohustuste kohta. Kui esitate konto väljavõtte Swedbankist, SEB’st, LHV’st, Coopist või Luminorist, peab see olema panga poolt digitaalselt kinnitatud formaadis (.bdoc, .asice, .sce). Kui esitate konto väljavõtte mõnest teisest pangast, tuleb Teil konto väljavõte salvestada PDF formaati ning seejärel DigiDoc programmi abil ise digitaalselt allkirjastada. Tutvuge ka konto väljavõtte laadimise juhistega.

Kui minult küsitakse konto väljavõtet, siis mis formaadis selle esitama peab?

Inbank aktsepteerib vaid digitaalselt kinnitatud konto väljavõtet (.bdoc, .asice, .sce formaadis). Selle saate alla laadida oma kodupanga internetipangast. Kui esitate konto väljavõtte Swedbankist, SEB’st, LHV’st, Coopist või Luminorist, peab see olema panga poolt digitaalselt kinnitatud formaadis. Kui esitate konto väljavõtte mõnest teisest pangast, tuleb Teil konto väljavõte salvestada PDF formaati ning seejärel DigiDoc programmi abil ise digitaalselt allkirjastada. Tutvuge ka konto väljavõtte laadimise juhistega. Kui olete väljavõtte arvutisse salvestanud, saate selle üles laadida laenutaotluse lehel. Saate seda teha ka hiljem, kui logite Inbanki internetipanka sisse ja valite Laen ning Väikelaen. Kui väljavõtte üleslaadimine Inbanki internetipangas ei õnnestu, palume Teil saata see aadressile laen@inbank.ee.

Kuidas toimub sõiduki ostmine?

Laenusumma kantakse Teie arvelduskontole. Seejärel saate sõiduki müüjaga sõlmida ostu-müügilepingu. Kõik toimingud seoses sõiduki ostuga tuleb Teil endal läbi viia, sh sõiduki omanikuvahetuse registreerimine Maanteeametis. Lugege kindlasti ka Tarbijakaitseameti kasulikke nõuandeid sõiduki ostmisel. Kõige mugavam on ost-müük vormistada maanteeametis.

Kas pean pangale esitama sõiduki ostu-müügi dokumendid?

Palun säilitage sõiduki ostu-müügi dokumendid, kuna pank võib neid Teilt küsida alates 30 päeva möödumisest laenulepingu sõlmimisest. Juhul, kui Te nõutud dokumente 14 päeva jooksul ei esita, on pangal õigus ühepoolselt laenulepingu tingimusi muuta, tõstes intressimäära lepingus märgitud määra võrra. Muudatusega kaasneb lepingu muutmise tasu.

Kas pean sõlmima kaskokindlustuse lepingu?

Kaskokindlustuse leping auto24 laenulepingu sõlmimisel ei ole kohustuslik. Sellegipoolest soovitame Teil seda teha, sest siis on Teie riskid maandatud enamlevinud kahjude korral sõltumata õnnetuse süüdlasest. Küll aga peab sõidukil olema kehtiv liikluskindlustus.

Kui suurt summat on võimalik taotleda?

Laenusumma võib olla vahemikus 300 kuni 15 000 eurot. Sõiduki müügihind seejuures ei ole piiratud – võite osta laenusummast kallima sõiduki. Meie omalt poolt sissemakset ei nõua.

Kes saavad auto24 laenu taotleda?

auto24 laenu saavad taotleda kõik korrektse maksekäitumisega vähemalt 21-aastased Eesti kodanikud või elamisloaga isikud, kelle igakuine sissetulek on vähemalt 280 eurot.

Kellele kuulub sõiduk laenuperioodil?

Kuna laenusumma kantakse otse Teie arvelduskontole ning ostu-müügilepingu sõlmite sõiduki müüjaga ise, siis kuulub sõiduk koheselt Teile nii laenuperioodil kui pärast seda. Samuti on Teil õigus sõidukit laenuperioodi vältel müüa, tasudes osamakseid laenuperioodi lõpuni.

Miks eelistada auto24 laenu?

auto24 laenul on mitmeid eeliseid, et saaksite osta just sellise sõiduki, nagu Teile meeldib:

 • Meie laenu kasutades on võimalik osta ka soodsamaid sõidukeid, mida liisinguga osta ei saa.
 • Väga hea intressimäär – 8.9% kuni 20.9% sõltuvalt Teile pakutavatest tingimustest.
 • Soodne lepingutasu, mis kasutatud sõidukite puhul võib anda märkimisväärse mõju krediidi kogukulule.
 • Kaskokindlustus ei ole kohustuslik.
 • Puudub ostetava sõiduki vanuse piirang.
 • auto24 laenu on võimalik saada ka väiksema sissetulekuga kui liisingut.
 • Liisingu puhul kuulub sõiduk liisinguperioodi ajal liisinguandjale, auto24 laenu puhul aga koheselt Teile.

auto24 laen on finantskohustus. Enne laenu taotlemist ja laenulepingu sõlmimist hinnake oma varalist olukorda ja laenuvajadust, et veenduda, et olete võimeline laenu õigeaegselt tagasi maksma. Maksete õigeaegselt tasumata jätmise korral võib kaasneda kohustus tasuda viivist ja hüvitada võla sissenõudmiskulud. Laenulepingu nõuetekohane täitmata jätmine võib raskendada tulevikus laenude saamist nii Inbankist kui ka teistest finantsasutustest. Palun tutvuge enne laenamist krediidi kulukuse määraga ning sellega kui palju laenu võtmine Teile maksma läheb. Enne otsustamist tutvuge ka Finantsinspektsiooni tarbijaveebiga www.minuraha.ee, auto24 laenu lepingu tingimustega, lepingueelse teabega ning vajadusel konsulteerige asjatundjatega.

Esitan laenutaotluse

Kontaktid

Kui Teil tekib auto24 laenu kohta täiendavaid küsimusi, siis pöörduge meie laenunõustajate poole:

Omniva kontorid on avatud erinevatel aegadel. Palun tutvuge eelnevalt enda poolt valitud Omniva kontori lahtiolekuaegadega.

Tutvuge kindlasti ka korduma kippuvate küsimustega – ehk leiate juba sealt oma küsimusele vastuse.