Paindlik rahastamine autovahetuse ajaks Autovahetuslaenu abil ei pea Sa vana auto müümisega kiirustama - võida 3 kuud aega, et leida vanale autole ostja soovitud hinnaga. Vastuse taotlusele saad sekunditega, sissemakset ja kaskokindlustust pole vaja ning sõiduk kuulub kohe Sulle

Autovahetuslaenu abil ei pea Sa vana auto müümisega kiirustama - võida 3 kuud aega, et leida vanale autole ostja soovitud hinnaga. Vastuse taotlusele saad sekunditega, sissemakset ja kaskokindlustust pole vaja ning sõiduk kuulub kohe Sulle

EUR
Kuumakse

- EUR

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest. Personaalse pakkumise saamiseks esita palun laenutaotlus. Finantsteenust pakub AS Inbank Finance. 

Miks valida auto24 autovahetuslaen?

auto24 autovahetuslaen on mõeldud uue auto ostmiseks või liisingu sissemakseks, kui vana auto on veel müügis. Samuti võid seda kasutada liisingus oleva auto jääkväärtuse tasumiseks. Võida 3 kuud aega, et leida vanale autole ostja soovitud hinnaga.

Sissemakset ja kaskokindlustust pole vaja

Sissemakset ja kaskokindlustust pole vaja

Paindlik laenu tagastamine

Paindlik laenu tagastamine

Intress 1,25% kuus

Intress 1,25% kuus

Auto kuulub kohe Sulle

Auto kuulub kohe Sulle

fast

auto24 autovahetuslaenu taotlemine on lihtne

1

Esita taotlus ning sõlmi leping

Täida autovahetuslaenu taotlus ja allkirjasta leping ID-kaardi, Smart-ID või mobiil-ID abil. Toiminguid on võimalik teha ka Inbanki kontoris.

2

Tuvasta oma isik

Isiku tuvastamise saad paindlikult teha veebikaamera abil Veriffis või Omniva ja Inbanki kontorites. Sulle sobiva valiku saad teha enne lepingu allkirjastamist.

3

Teosta tehingud

Kanname auto24 autovahetuslaenu summa pärast lepingu sõlmimist Sinu kontole ühe tööpäeva jooksul. Seejärel saad raha kasutada oma autovahetuse tehingute teostamiseks.

Tagasta laenusumma

Kolme kuu jooksul esitame Sulle kaks arvet intressimaksete tasumiseks ning kolmanda arve, millega tuleb lisaks intressile tagastada ka laenu põhiosa.

auto24 autovahetuslaenu summa

auto24 autovahetuslaenu summa võib olla vahemikus 3000 - 10 000 eurot. Sõiduki müügihind ei ole piiratud: võid osta ka laenusummast kallima sõiduki. Meie omalt poolt sissemakset ei nõua.

TAOTLEMINE JA LAENUVASTUSE SAAMINE

Nii kodulehel kui pangakontoris esitatud taotlusele saad vastuse koheselt. Positiivse vastuse korral saad koheselt sõlmida ka laenulepingu. Kui me ei saa Sulle kohe laenuotsust teha, palume Sul esitada ka digitaalselt kinnitatud konto väljavõtte, misjärel anname vastuse laenutaotlusele ühe tööpäeva jooksul.