Mugav ja kiire järelmaks tarvikutele ja varuosadele Vastuse taotlusele saad vähem kui minutiga, sissemakset pole vaja ja võimalus kauba müüjat vahetada

Vastuse taotlusele saad vähem kui minutiga, sissemakset pole vaja ja võimalus kauba müüjat vahetada

EUR
Kuumakse

- EUR

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest. Personaalse pakkumise saamiseks esita palun laenutaotlus. Finantsteenust pakub AS Inbank Finance. 

Miks valida auto24 järelmaks?

auto24 järelmaksuga saad tagatiseta laenu kuni 3000 eurot autotarvikute ja -varuosade soetamiseks. Taotlemine on lihtne, sissemakset pole vaja ja võimalus kauba müüjat vahetada.

fast

auto24 järelmaksu taotlemine on lihtne

1

Vali välja kaup

Vali välja soovitud kaubad. Kui kaup ei vasta ootustele või on müüdud, saad kaupa ja müüjat vahetada.

2

Esita taotlus

Leia laenukalkulaatori abil endale sobivaim kuumakse ning täida laenutaotlus. Vastuse saad kohe ja see ei kohusta lepingut sõlmima.

3

Tutvu tingimustega ja sõlmi leping

auto24 järelmaksu lepingu saad allkirjastada ID-kaardi või mobiil-ID abil. Lepingut on võimalik sõlmida ka Inbanki kontoris.

Soeta soovitud kaubad

Kanname auto24 järelmaksu summa pärast lepingu sõlmimist Sinu kontole ühe tööpäeva jooksul. Seejärel saad raha kasutada soovitud kaupade soetamiseks.

auto24 järelmaksu summa

auto24 järelmaksu summa võib olla vahemikus 100-3000 eurot.

TAOTLEMINE JA LAENUVASTUSE SAAMINE

Nii kodulehel kui pangakontoris esitatud taotlusele saad vastuse koheselt. Positiivse vastuse korral saad koheselt sõlmida ka laenulepingu. Kui me ei saa Sulle kohe laenuotsust teha, palume Sul esitada ka digitaalselt kinnitatud konto väljavõtte, misjärel anname vastuse laenutaotlusele ühe tööpäeva jooksul.