Lihtsaim viis sõiduki soetamiseks Vastuse taotlusele saad ühe tööpäeva jooksul, sissemakset ja kaskokindlustust pole vaja ning sõiduk kuulub kohe Sulle

Vastuse taotlusele saad ühe tööpäeva jooksul, sissemakset ja kaskokindlustust pole vaja ning sõiduk kuulub kohe Sulle

EUR
Kuumakse

- EUR

Jääkväärtus - EUR

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest. Personaalse pakkumise saamiseks esita palun laenutaotlus. Finantsteenust pakub AS Inbank Finance. 

Miks valida auto24 liising?

auto24 liisinguga saad taotleda kuni 40 000 eurot auto, mootorratta või muu sõiduki soetamiseks. Taotlemine on lihtne, sissemakset ja kaskokindlustust pole vaja ning sõiduk kuulub pärast ostmist kohe Sulle.

Vastus taotlusele ühe tööpäeva jooksul

Vastus taotlusele ühe tööpäeva jooksul

Sissemakset ja kaskokindlustust pole vaja

Sissemakset ja kaskokindlustust pole vaja

Kuumaksed saab jaotada kuni 6 aasta peale

Kuumaksed saab jaotada kuni 8 aasta peale

Sõiduk kuulub kohe Sulle

Sõiduk kuulub kohe Sulle

fast

auto24 liisingu taotlemine on lihtne

1

Esita taotlus

Leia laenukalkulaatori abil endale sobivaim kuumakse ning täida auto24 liisingu taotlus.

2

Tutvu tingimustega ja sõlmi leping

auto24 liisingu lepingu saad allkirjastada ID-kaardi, mobiil-ID või Smart-ID abil. Lepingut on võimalik sõlmida ka Inbanki kontoris. Lepinguga volitad Inbanki seadma autole registerpanti, mis kehtib kuni lepingu lõpuni.

3

Tuvasta oma isik

Lepingu jõustumiseks tuvasta isikusamasus Omniva või Inbanki kontoris. Sulle sobiva valiku saad teha enne lepingu allkirjastamist.

Soeta sõiduk

Kanname auto24 liisingu summa pärast lepingu sõlmimist Sinu kontole ühe tööpäeva jooksul. Seejärel saad raha kasutada eelnevalt väljavalitud sõiduki soetamiseks.

auto24 liisingu summa

auto24 liisingu summa võib olla vahemikus 15 000 - 40 000 eurot. Sõiduki müügihind ei ole piiratud: võid osta ka laenusummast kallima sõiduki. Meie omalt poolt sissemakset ei nõua.

TAOTLEMINE JA LAENUVASTUSE SAAMINE

Pärast auto24 liisingu taotluse esitamist ning konto väljavõtte üleslaadimist anname vastuse taotlusele ühe tööpäeva jooksul. Positiivse vastuse korral saad koheselt sõlmida ka lepingu.