Tule Inbanki tööle

Tee nutikas valik

Astu karjääriredelil järgmine samm ja tule tööle Inbanki, kus sind ootavad teised uudishimulikud teekaaslased. Meil saab koos lõbus olema.

ib.career.header.imageAlt

Rahvusvaheline tiim

420+

inimest üle Euroopa

21

erinevat rahvust

46%

naisi juhtivatel ametikohtadel

Viime koos nutika finantseerimise pankadest välja

Oleme juhtiv integreeritud finantslahenduste pakkuja ja aitame inimestel osta just seda, mida vaja, just siis, kui vaja. Meie tiim kasvab kõikjal üle Euroopa.

ib.career.people.careerPeople.imageAlt

Liitu meiega ja alusta oma unistuste töökohal

ib.career.people.careerPeople.noOffersImgAlt

Praegu ei ole vabu töökohti

Kindlate väärtustega ühiste eesmärkide suunas

ib.career.goalsWithValues.smart.imageAlt

Nutikas

Imetleme loomupäraselt uudishimulikke inimesi, kellele meeldib asjadest sügavuti aru saada, et need veelgi paremini tööle panna.

ib.career.goalsWithValues.open.imageAlt

Avatud

Ettevõtte hierarhia ei tohiks kunagi takistada avatud suhtlust. Tahame, et meie inimesed jagaksid oma kõige ehedamaid mõtteid ja ideid.

ib.career.goalsWithValues.active.imageAlt

Tegus

Oleme hingelt tegutsejad. Me oleme ambitsioonikad ning meil on nimekiri plaanidest ja ideedest, mida järgmiseks katsetada. Hakka lihtsalt pihta ja leiad lahenduse.

Meile meeldib hea elu

Hoolitseme selle eest, et meil oleks nii põnevaid väljakutseid kui ka suurepäraseid hüvesid, et saavutada parimad töötulemused.

01

Saame targemaks

Eelarve raamatute soetamiseks, enese täiendamiseks ja tiimikoolituste korraldamiseks.

02

Puhkame

Tasustatud tervisepäevad ja tööstaažist olenev täiendav puhkusenädal, et hoolitseda oma keha ja vaimu eest. Nelja aasta täitumisel suurepäraste töötulemuste eest kuus nädalat lisapuhkust.

03

Naudime hüvesid

Täiendav tervisekindlustus või eelarve heaoluteenuste jaoks, telefoni ja telefoniarvete hüvitis, värbamisboonus ning palju muud.

04

Toetame teineteist

Ühtehoidev tiim, kes töötab ühise eesmärgi nimel ja stabiilne ettevõte, kus tunned end kindlalt.

Miks peaksid meiega liituma?

Nutikus võib olla väga erinev. See võib olla õpitud. Või loomulik intelligents. Hea tehnikataip. Sõnaosavus. Ja nii edasi. Meie oskame sinu nutikust hinnata, olenemata sellest, milles see väljendub.

ib.career.dynamicTeam.imageAlt

Väljakutse ja areng

Maailm muutub üha kiiremini, aga me ei pelga seda. Tegelikult me lausa otsime võimalusi enda proovile panemiseks. Püüame alati kohaneda ja kasvada. Tundmatud olukorrad on meie jaoks lihtsalt võimalus midagi uut õppida. Ja Inbankis saame alati õppida oma ala parimatelt – teineteiselt. Meiega saad ehitada oma karjääri, leida üles enda tugevaimad küljed ning kasvada just selleks, kelleks soovid.

ib.career.dynamicTeam.identity.imageAlt ib.career.dynamicTeam.identity.imageAlt
ib.career.dynamicTeam.identity.imageAlt

Tähistame
edu

Suhtume oma töösse tõsiselt ja oleme tulemustele orienteeritud, ent sellegipoolest ei jäta me kunagi võimalust kasutamata, et tähistada oma võite ja õnnestumisi. Meie juures toimub alati midagi huvitavat, olgu see pisem koosviibimine tiimi seltsis, mõni pühadeüritus või hoopis tiimi suusareis. Oma saavutuste tähistamiseks leiame me alati aega.

ib.career.identity.artwork.peopleGoing.imageAlt
ib.career.people.manPhotographingDog.imageAlt
ib.career.identity.artwork.inbankBendingWoman.imageAlt

Paindlik töökeskkond

Ainult sina tead, millal ja kus oled kõige produktiivsem. See võib tähendada, et töötad paaril päeval nädalas kodukontoris, paar kuud mõnes omale sobivas välisriigis, paindliku töögraafiku alusel või hoopis osalise töökoormusega. Soovime, et kõigil oleks tööl mõnus olla. Meie kontoris on igal tiimil oma tiimi ala, kus ühiselt töötada ja loovate lahenduste peale tulla. Igas meie kontoris on alati piisavalt suupisteid, puuvilju, karastusjooke ja loomulikult kohvi, et (head) energiat jätkuks tööpäeva lõpuni.

ib.career.people.manSmiling.imageAlt
ib.career.people.womanSmile.imageAlt
ib.career.identity.artwork.personStanding.imageAlt
ib.career.makeSmartMove.imageAlt

Tule Inbanki tööle

Tee nutikas valik

Ootame enda sekka alati uusi tegusaid ja entusiastlikke inimesi. Kui armastad oma eriala ja soovid astuda karjääriredelil järgmise sammu, siis tule ja ronime koos panganduse tippu.