Autoliising Lihtsaim viis auto soetamiseks.

EUR
Kuumakse

- EUR

Jääkväärtus - EUR

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest. Personaalse pakkumise saamiseks esita palun laenutaotlus. Finantsteenust pakub Inbank Finance AS. 

Miks valida Inbank autoliising?

Inbanki autoliisingu taotlemine on lihtne, vastuse saad taotlusele ühe tööpäeva jooksul, sissemakset ja kaskokindlustust pole vaja. Kuumaksed saab jaotada kuni 6 aasta peale ning auto kuulub Sulle.

Autoliisingu intress alates 4.9% + 6 kuu EURIBOR aastas

Sissemakset pole vaja ja kaskokindlustus on vabatahtlik

Periood 24-96 kuud

Vastuse taotlusele saad ühe tööpäeva jooksul ning positiivse vastuse korral saad koheselt sõlmida lepingu.

Autoliisingu taotlemine on lihtne

1

Täida taotlus

Vali välja sobiv sõiduk, logi seejärel ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil internetipanka ning täida autoliisingu taotlus.
2

Sõlmi leping

Autoliisingu lepingu saad allkirjastada ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil. Lepingut on võimalik sõlmida ka Inbanki kontoris. Lepinguga volitad Inbanki seadma autole registerpanti, mis kehtib kuni krediidiperioodi lõpuni.
3

Tuvasta oma isik

Lepingu jõustumiseks tuvasta isikusamasus Omniva või Inbanki kontoris.

Soeta sõiduk

Kanname krediidisumma pärast lepingu sõlmimist Sinu kontole ühe tööpäeva jooksul. Seejärel saad raha kasutada eelnevalt väljavalitud sõiduki soetamiseks.

Autoliisingu tingimused

Summa: 15 000 - 30 000 eurot

Periood: 24 - 96 kuud

Intressimäär: alates 4.9% + 6 kuu EURIBOR aastas

Lepingutasu: 1.5% laenusummast, minimaalselt 190 eurot

Lepingu haldustasu: 3.90 eurot kuus, mis sisaldub kuumakses

Autoliisingut saame Sulle pakkuda, kui:

 • Oled vähemalt 21-aastane Eesti kodanik või Sul on elamisluba
 • Sinu igakuine netosissetulek on vähemalt 750 eurot
 • Sa täidad oma rahalisi kohustusi korrektselt
 • Seitsme päeva jooksul pärast krediidisumma väljastamist esitad meile ostetud sõiduki registreerimistunnistuse koopia, kasutades selleks e-posti aadressi info@inbank.ee
 • Autoliisingu lepingu raames annad meile volituse registerpandi seadmiseks soetatavale sõidukile.

Isikusamasuse tuvastamine

Kui Sa oled uus Inbanki klient või soovid sõlmida korduvat lepingut, kuid pole siiani füüsiliselt tuvastatud, palume Sul isikusamasuse tuvastamiseks külastada valitud Omniva esindust või Inbanki kontorit. Isikut tõendavate dokumentidena aktsepteerime Eesti Vabariigi ID-kaarti, passi ja elamisloakaarti.

Laenusumma maksame välja ühe tööpäeva jooksul pärast isikusamasuse tuvastamist ja lepingu allkirjastamist.

Laenu ennetähtaegne tagastamine

Autoliisingu summa saad meile igal ajal osaliselt või täielikult ennetähtaegselt tagastada ning siis ei tule Sul tasuda laenu kasutamata jätmise aja eest intresse ega muid tasusid. Selleks tuleb Inbanki klienditeenindusele esitada kirjalik sooviavaldus, märkides tagastatava summa ja kuupäeva. Seejärel edastame lõpliku summa, mis Sul tasuda on jäänud. Fikseerimata intressiga laenulepingu saad tagastada tasuta. Fikseeritud intressiga laenulepingu ennetähtaegse lõpetamise tasu on:

 • 0.5% tagastatavalt summalt – kui tagastamise hetkel on lepingu lõppemiseni jäänud vähem kui üks aasta;
 • 1% tagastatavalt summalt – kui tagastamise hetkel on lepingu lõppemiseni jäänud rohkem kui üks aasta.

Registerpandi seadmine

Autoliisingu lepingu sõlmimise eelduseks on Registerpandi seadmine soetatavale sõidukile. Registerpandi seadmise kokkulepe tähendab, et auto omanikuks jääd Sina, aga meil on õigus nõuda auto müümist, kui Sul tekib laenu tagasimaksmisega raskusi. Registerpandi seadmine toimub Inbanki poolt pärast seda, kui auto on registreeritud Sinu nimele. Volituse registerpandi seadmiseks annad meile laenulepingu sõlmimise käigus.

Oluline info enne lepingu sõlmimist

Kaalu hoolikalt, kas Autoliising on Sinu vajadusi ja rahalist olukorda arvestades sobiv valik.

 • Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolega lepingu ja tingimustega ning küsi julgelt, kui soovid rohkem teada.
 • Mõtle hästi läbi, kui suurt riski saad endale lubada. Pane tähele, et meile jääb õigus nõuda Sinu auto müümist, kui jääd laenu tagasimaksetega hätta.
 • Tutvu Inbanki erinevate auto ostu finantseerimise võimalustega  meie kodulehel ja küsi julgelt abi meie klienditeeninduselt.
 • Kui oled lepingu sõlminud, vaata veelkord üle tingimused. Nii saad olla kindel, et täidad oma kohustused õigel viisil ja õigel ajal.
 • Oleme Sulle alati heaks partneriks. Kui soovid laenu mõne teise meie toote vastu ümber vahetada või tekib raskusi kohustuste täitmisel, anna meile sellest teada. Nii on Sul võimalik hoida ära auto müüki, täiendavaid kulusid ning kohtuvaidlusi.
 • Tutvu meie kirjadega tähelepanelikult ning anna meile kohe teada, kui Sinu kontaktandmed muutuvad.

Laenu pakub Inbank Finance AS. Laen on rahaline kohustus. Enne laenu taotlemist ja lepingu sõlmimist veendu oma varalist olukorda ja laenu võtmise vajadust hinnates, et laenu tagasimaksmine on Sulle jõukohane. Laenu õigeaegse tasumata jätmisega võib kaasneda kohustus tasuda viivist ja hüvitada sissenõudmiskulud ning olla raskendatud tulevikus laenu saamine nii Inbankist kui teistelt laenuandjatelt. Soovitame Sul alati enne otsustamist tutvuda Finantsinspektsiooni tarbijaveebiga www.minuraha.ee, Inbank'i Teenusetingimuste, krediidi kulukuse määra näidetega ja lepingueelse teabega.