Meist

Kasva koos meiega

Oleme Euroopa Liidu pangalitsentsiga finantstehnoloogiaettevõte. Meie uue põlvkonna integreeritud finantseerimisplatvorm toob kokku kaupmehed, tarbijad ja finantsasutused.

ib.about.header.imageAlt

Mis järgmiseks?

ib.about.proof.imageAlt

896 000+

aktiivset lepingut rahulolevate ostjatega

5800+

partnerit pakub täielikult integreeritud finantslahendust

8

turul üle Euroopa ja laieneme kiirelt

Meie lugu

Töötame Inbankis iga päev selle nimel, et tagada oma partneritele parimad müügitööriistad ja klientidele kõige sujuva ostukogemus. Teame, et finantseerimise valdkonnas on kõige olulisem teenuse hea kättesaadavus. Seepärast viimegi finantseerimise pankadest välja müügikohtadesse - sinna, kus kliendid igapäevaselt oste teevad.

Pakume sujuvaid finantseerimislahendusi igas vormis ja suuruses kaupmeestele, kõikvõimalikke oste tossudest kuni päikesepaneelideni, kusjuures klient saab teenust kasutada täpselt seal, kus ta seda vajab. Oleme muutnud finantseerimise toote või teenuse lahutamatuks osaks ja aitame oma rohkem kui 5800 koostööpartneri äridel kasvada.

ib.about.story.office.imageAlt
ib.about.story.laughingMan.imageAlt
ib.about.story.office.imageAlt
ib.about.story.laughingMan.imageAlt

Meie teekond

Inbanki asutasid 2010. aastal Tallinnas endised pangandusjuhid Jan Andresoo ja Priit Põldoja, kes võtsid eesmärgiks viia panganduslahendused traditsiooniliste pankade asemel otse müügikohtadesse ehk sinna, kus inimesed igapäevaselt oste teevad.

Meie edu võti

Oleme asutatud Eestis, ühes maailma digitaalseimas majanduses ja valmis laienema uutele Euroopa turgudele.

Fokusseeritud

Meid toetab suur partnerite võrgustik. Alates 2010. aastast on peamine missioon olnud aidata oma partneritel pakkuda klientidele parimat ostukogemust.

Ettevõtlik

Oleme väljakutseteks valmis ja uutele ideedele avatud. Meil on portfellis mitu edukat ühisettevõtet ja otsime alati uusi välisturge, mida vallutada.

Tehnoloogial põhinev

Täielikult äriprotsessidesse integreeritud modulaarne platvorm on üles ehitatud skaleeritavale tehnoloogiale ja uue põlvkonna krediidiriski juhtimisele.

Kasumlik

Pangalitsents alates 2015. aastast, mis võimaldab juurdepääsu ELi hoiuseturgudele. Nasdaq Balti börsil noteeritud võlakirjad ja 12 aastat kasumlikku kasvu.

ib.about.makeSmartMove.imageAlt

Tule Inbanki tööle

Tee nutikas valik

Ootame enda sekka alati uusi tegusaid ja entusiastlikke inimesi. Kui armastad oma eriala ja soovid astuda karjääriredelil järgmise sammu, siis tule ja ronime koos panganduse tippu.